THE FLS BUSTERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
THE FLS BUSTERS

GRUBUMUZUN FORMU

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ADANADA OKULDA CİNAYET

YazarMesaj
Admin agent
Admin
Admin agent

ADANADA OKULDA CİNAYET Empty
MesajKonu: ADANADA OKULDA CİNAYET   ADANADA OKULDA CİNAYET Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 9:34 pm

ADANADA OKULDA CİNAYET 7207065

ADANA’da 28 yaşındaki Bekir Duran, 3 aydır ayrı yaşadığı eşi 25 yaşındaki Firdevs Duran’ı oğlunu almak için geldiği okulun tuvaletinde bıçaklayarak öldürdü. Olay sırasında derste olan ve uzun süre sınıflarından çıkartılmayan öğrencilerin karne günü heyecanı kabusa dönüştü.

ÇOCUKLAR DEHŞETİ YAŞADI

Fabrika işçisi Bekir Duran iddiaya göre, eşi 1 çocuk annesi Firdevs Duran’ı kendisinin istemediği kişilerle görüştüğü gerekçesiyle terk etti. Yaklaşık 3 aydır ayrı yaşayan Firdevs Duran, sabahçı olan ve bugün karne alan oğlu 8 yaşındaki Mert’i okul çıkışında almak için saat 12.30 sıralarında oturduğu Bahçeşehir Mahallesi Bahçeşehir İlköğretim Okulu’na geldi. Okul binasının karşısındaki parkta bekleyen Bekir Duran, eşinin yolunu kesip aynı gerekçe ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Duran, üzerinde taşıdığı bıçağı çekince, genç kadın da kendini korumak için okula doğru kaçtı.

Bahçede çocuklarını bekleyen bazı velilerin şaşkın bakışları arasında okul binasına giren Firdevs Duran, kendini kızlar tuvaletine attı. Ancak öfkeli koca Bekir Duran, tuvalete girip, eşini bıçaklayıp kaçtı. Okul idaresinin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri, Firdevs Duran'a tuvalette müdahale etti. Ancak genç kadın kurtarılamadı.

NE OLUR ÖLME

Bu arada olayı duyarak okula gelen katil zanlısı Bekir Duran’ın annesi Sebahat Duran ise gözyaşlarına boğuldu. Olayın yaşandığı tuvaletin önünde bekleyen Duran, “Ne olur ölme gelinim. Keşke karneyi almaya ben gelseydim” dedi.

Babasının annesini öldürdüğünden haberi olmayan Mert Duran, okul idaresi tarafından yakınlarına teslim edilerek, eve gönderildi.

ZANLI YAKALANDI

Olaydan sonra kaçan zanlı Bekir Duran'ın, annesi Sabahat Duran'nin evine gittiği sırada polis ekiplerince yakalandığı belirtildi.

Elbiselerinde kan izleri bulunan ve elinden bıçakla yaralandığı belirlenen Bekir Duran, Adli Tıp Kurumu'nda sağlık kontrolünden geçirildikten sonra, Adana Numune Hastanesi'ne götürülerek elindeki yarası tedavi edildi. Daha sonra Emniyet Müdürlüğüne getirilen Bekir Duran, gazetecilerin cinayeti neden işlediği yönündeki sorularına, “Beni aldattığı için öldürdüm” yanıtını verdi.

Zanlının, ilk ifadesinde de cinayeti “namus meselesi” yüzünden işlediğini söylediği öğrenildi.

Öte yandan, Bekir Duran'nin, okul yakınında beklediği esnada, eşini bir otomobilden inerken görmesi üzerine tartışma çıktığı, zanlının, otomobile zarar vererek, sürücüsü Ali Rıza P'yi de elinden hafif şekilde yaraladığı ve ardından da eşinin peşinden okula girerek cinayeti gerçekleştirdiği belirlendi.

Otomobilin sürücüsü Ali Rıza P'nin de yakalanarak, ifadesine başvurulmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldüğü kaydedildi.
http://theflsbusters.benimforum.org

ADANADA OKULDA CİNAYET
1 sayfadaki 1 sayfası